Geodeti - o nás

  • Geodeti
  • Zeměměřič
  • Geodetka

Náš profil

Jsme geodetická kancelář působící na trhu od roku 1991 pod stejným názvem a sídlící na stejné adrese ...


Zabýváme se klasickou geodézií, zejména pak měřením v katastru nemovitosí a inženýrskou geodézií. Náš tým složený z nejlepších odborníků - geodetů je schopen zajistit všechny druhy geodetických prací z našeho oboru.
Vynikající výsledky dosahujeme zejména v práci pro jednotlivce, obecní úřady i developery, a to při jednáních o sporných hranicích či dalších nesrovnalostech v mapách, v terénu, nebo mezi sousedy. Naše 30 letá zkušenost s prací v katastru nemovitostí, zkušenost s vývojem map i s jednáním s úřady jen dokazuje naši skutečnou fundovanost v oboru.
Další naší velkou devizou je zaměření a zpracování perfektních podkladů pro projekty, včetně zajištění tolik žádaného vyjádření správců sítí.
Naším cílem je práce na sto procent spokojený a informovaný zákazník, kterému se naplno věnujeme po celou dobu realizace zakázky a samozřejmě i po ní.

Náš Tým

Náš tým tvoří skuteční profesionálové v oboru. Od jednotlivých dílčích úkonů až po zkompletování celých velkých projektů zvládne náš tým vždy s úsměvem.

Geodet

Ing. Petra Koubková

Ředitelka a jednatelka firmy

Úředně oprávněná zeměměřická geodetka, vyhotovím geometrické plány, specializuji se na jednání s lidmi a předávání hranic pozemků v terénu a zpřesňování hranic pozemků.

Geometrické plány

Pavla Zátková

Vedoucí týmu geometrické plány

Zaměřím i vyhotovím jakýkoliv druh geometrického plánu, umím jednat s katastrálními úřady, jsem důležitým článkem týmu. Vše pro vás provedu rychle, precizně a spolehlivě.

geodézie

Radim Hadrava

Vedoucí týmu inženýrské geodézie

Vytyčím, zaměřím, nakreslím. Specializuji se na inženýrskou geodézii (vytyčování staveb, zaměřování, polohopisu, výškopisu, zaměřování skutečného stavu staveb).

věcná břemena

Markéta Hoštičková

Specialistka na věcná břemena

Zaměřím i vyhotovím jakýkoliv druh geometrického plánu na věcná břemena, umím jednat s katastrálními úřady, vše rychle, precizně a spolehlivě.

Naši partneři

  • realitni činnost
  • právní služby
  • odhady nemovitostí
  • poradenství v nemovitostech
  • zahradní architekt